Voorbeeldinitiatief

Breaking Barriers Building Bridges

  • Eigen mogelijkheden en vaardigheden

Het is niet voor iedereen makkelijk om te aarden in de Nederlandse maatschappij, zeker niet voor jongeren die hier komen en opnieuw moeten beginnen. Het traject van Breaking Barriers Building Bridges doorbreekt barrières waar deze kwetsbare jongeren tegenaan lopen.

  • Organisatie Stichting Malumba Nu Theater/Breaking Barriers Building Bridges
  • Donatie € 50.000
  • Regio Zuid-Holland

Breaking Barriers Building Bridges is specifiek gericht op de eerste stap in het participatieproces; het verleden verwerken, de nieuwe realiteit accepteren en openstaan voor nieuwe ervaringen. Door workshops en voorstellingen komen de jongeren uit hun isolatie, wordt breder wederzijds begrip gecreëerd en worden verbindingen gelegd tussen hen en de samenleving.

De organisatie biedt ruimte voor persoonlijke ontplooiing en sociale ontwikkeling van jongeren die een extra zetje in de rug kunnen gebruiken. Zodat zij zelf en samen redzaam worden, weerbaar in de samenleving staan en mee kunnen doen.

De organisatie blijft groeien en zich ontwikkelen. De onderwerpen van de workshops worden bedacht in samenwerking met de jongeren, oud-deelnemers krijgen de kans om zich te ontwikkelen tot coach en er wordt gekeken naar uitbreiding buiten Rotterdam. Breaking Barriers Building Bridges is geen eenmalig traject, maar biedt een community waarin jongeren zich thuis voelen, verantwoordelijkheid nemen en te ontwikkelen naar de toekomst.

Meer over dit initiatief

Ook een donatie aanvragen?

We beginnen met empowerment. Wij willen weten wie de persoon is, waar hun hart ligt en waar hun passie ligt.

Sammy Tesfom, Founder/ CEO van Breaking Barriers Building Bridges

Ook een donatie voor jouw initiatief?

Wil je een donatie voor je sociaal-maatschappelijke initiatief aanvragen? Doe dan eerst de quickscan. Zo check je binnen twee minuten of jouw initiatief in aanmerking komt voor een donatie van VSBfonds. Daarna start je direct met je aanvraag.